Hakkımızda

ÖZDEMİR ELEKTRİK ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1948 yılında kurucumuz Osman Özdemir ile Samsun’da, elektrik malzemeleri toptan satışı ile iş hayatına girmiştir.

Hizmet sürekliliğini sağlamak ve gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek için, 1983 yılında İstanbul Karaköy’de ilk şubemiz açılmıştır. 1991 yılında elektrik malzemeleri satışının yanında, kendi kablo imalatı tesisimizi kurup, ürünlerimizin iç piyasaya dağtımını gerçekleştirmeye başlamıştır. Geçmişten gelen tecrübelerimizin verdiği güven ve günümüz ticari şartları gereği ile kendi tescilli markamız olan VERSUS adı altında yurtdışından aydınlatma malzemeleri ithalat ve ihracatına başlamıştır.

Şirketimiz 2005 yılında, Türkiye’de sektörünün en güçlü firması olan YILDIZ ENTEGRE A.Ş’ nin bölge distribütörlüğünü alarak İstanbul Ümraniye’de açtığı yeni şubesiyle VARİO clic (laminat parke) ve VARİO dor (MDF kapı) ürünlerinin toptan satışına ve pazarlamasına başlamıştır. Daha iyi hizmet anlayışı ve yaygın ulaşım ağımızı genişletmek amacıyla İstanbul Ümraniye’de bulunan şubemize ek olarak 2016 yılında Kocaeli Başiskele’de daha sonrasında 2018 yılı itibari ile İstanbul İkitelli’de açtığımız yeni şubelerimiz faaliyete geçmiş bulunmaktadır .

Şirketimiz ticaret hayatında 70 yılı aşan yolculuğunda, her zaman yenilikçi olarak değişime ayak uydurmuştur.Tecrübeli kadrosu ile faaliyetlerini devam ettiren şirketimiz, geniş bayi ağı ile sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Saygılarımızla,